O nas

Słowem wstępu

Zajmujemy się wizażem, makijażem permanentnym i jego usuwaniem, stylizacją brwi, rzęs i paznokci, pielęgnacją dłoni i stóp, kosmetyką twarzy, opalaniem natryskowym.

W Matleena Beauty posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która poza wiedzą i doświadczeniem cechuje się przede wszystkim wielką pasją do wykonywania tych usług - to właśnie pasja doprowadziła nas tu gdzie jesteśmy i złączyła nasze drogi, chcemy się nią z Wami dzielić!

Nasz zespół

Kilka informacji, które mam nadzieję pomogą Ci w upewnieniu się, że nas salon jest wart Twoich odwiedzin :) W galerii znajdziesz zakładkę ze zdjęciami, w której możesz zobaczyć nasze certyfikaty i zdjęcia ze szkoleń, targów etc.

Magdalena Pietrzak

MATLEENA

Właścicielka Matleena visage room.
W zawodzie od prawie 10 lat, mistrz wizażu i stylizacji, linergista, technik usług kosmetycznych. Jako jedyna w salonie wykonuję pełny wachlarz usług jaki jest dostępny w Matleena visage room, jednak obecnie zdecydowanie z naciskiem na makijaż permanentny, jego usuwanie i makijaże okolicznościowe, pozostawiając pozostałe usługi swoim asystentkom :) 
Z makijażu permanentnego szkoliłam się m.in. u Aleksandry Wąsik, Katarzyny Pawłowskiej, Żanety Stanisławskiej, Oksany Martynenko, Joanny Ogrodnik, Weroniki Kachel i wielu innych.  
Bywam na wszelkich  targach kosmetycznych, sympozjach odnośnie makijażu permanentnego, różnych szkoleniach z makijażu(Daniel Sobieśniewski, Agnieszka Broda, Ewa Gil, Kamila Patyna), paznokci(Dorota Zawisza, Paulina Pastuszak) i z kosmetyki(Esthetic Institute, Broadway Beauty). Dbam by moja wiedza i umiejętności rosły tak samo jak i moich pracownic :)

Dowiedz się więcej

Anna Niemiec

Nasza stylistka paznokci z 12-letnim doświadczeniem w branży! Ania zajmuje się u nas całą oprawą dłoni i stóp, jak również liftingiem rzęs i henną i regulacją brwi. Z wykształcenia fizjoterapeutka ;) 
Ania szkoliła się m.in. pod okiem Pauliny Pastuszak, Doroty Zawiszy, Joanny Bandurskiej, uczestniczy w targach kosmetycznych i wielu innych warsztatach dotyczących stylizacji paznokci i podologii. 

Dowiedz się więcej

Paulina Kopiec

Nasza stylistka rzęs, najmłodsza zdobycz z dużą pasją :). W Matleena Visage room zajmuje się przedłużaniem rzęs metodami 1:1 i lekkimi objętościami. Od marca również liftingiem rzęs.

Dowiedz się więcej

Karina Sobolewska

Nasza najnowsza stylistka rzęs z wielką pasją :)

Dowiedz się więcej

Aleksandra Żymełka

Ola od kilku lat zajmuje się kosmetyką, głownie z naciskiem na pielęgnację twarzy. Stale podnosi swoje umiejętności dzięki wielu szkoleniom, a w Matleena Visage Room jeszcze bardziej to rozwiniemy!
Zapraszamy do zapisów na zabiegi kosmetyczne, zarówno te pielęgnacyjne jak i estetyczne, jak również na opalanie natryskowe.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Krawczyk

Kolejna wizażystka w naszym salonie :). Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem m.in. Daniela Sobieśniewskiego, Eweliny Zych, no i oczywiście mnie samej :) Pracowała również 3 lata dla marki Lancome. W Matleena Visage Room od początku 2018 roku. Zapraszamy do zapisów na makijaże ślubne a także od września na opalanie natryskowe :)

Dowiedz się więcej

Dejzii Zając

W Matleena visage room od początku 2017, technik usług kosmetycznych, wizażystka, stylistka rzęs i paznokci.

Dowiedz się więcej

Sabina Stolarczyk

Nasza kolejna stylistka paznokci :) Sabinka jest kosmetyczką, ma wieloletnie doświadczenie w paznokciach, poparte wieloma szkoleniami. Bardzo lubi wykonywać zdobienia :)

Dowiedz się więcej

Nasz salon

Kilka zdjęć naszych wnętrz. Niebawem zmienimy lokalizację i zobaczycie już nasz nowy większy salon :)