O nas

Matleena Beauty

to mój salon, który jest moim drugim ukochanym dzieckiem, zaraz po mojej córce :) Tworzę go krok po kroku już od 10 lat, z ogromnym sercem i pasją.

Na początku działałam sama, a wysokie ambicje pozwoliły mi to tak rozwinąć, że wychodząc Waszym potrzebom na przeciw, zatrudniłam kilka wspaniałych osób, które o Waszą urodę dbają razem ze mną! Nasza ekipa jest odpowiednio wykwalifikowana, a poza wiedzą i doświadczeniem cechuje się przede wszystkim wielką pasją do wykonywania tych usług - to właśnie pasja doprowadziła nas tu gdzie jesteśmy i złączyła nasze drogi, chcemy się nią z Wami dzielić!

Nasz zespół

Poniżej kilka informacji, które mam nadzieję pomogą Ci w upewnieniu się, że nas salon jest wart Twoich odwiedzin :) W galerii znajdziesz zakładkę ze zdjęciami, w której możesz zobaczyć nasze certyfikaty i zdjęcia ze szkoleń, targów etc.

Magdalena Pietrzak

MATLEENA

Właścicielka Matleena visage room.
W zawodzie od prawie 10 lat, mistrz wizażu i stylizacji, linergista, technik usług kosmetycznych. Jako jedyna w salonie wykonuję pełny wachlarz usług jaki jest dostępny w Matleena Beauty,  jednak obecnie zdecydowanie z naciskiem na makijaż permanentny, jego usuwanie i makijaże okolicznościowe, pozostawiając pozostałe usługi swoim asystentkom :) 
Z makijażu permanentnego szkoliłam się m.in. u Aleksandry Wąsik, Katarzyny Pawłowskiej, Żanety Stanisławskiej, Oksany Martynenko, Joanny Ogrodnik, Weroniki Kachel i wielu innych.  
Bywam na wszelkich  targach kosmetycznych, sympozjach odnośnie makijażu permanentnego, różnych szkoleniach z makijażu(Daniel Sobieśniewski, Agnieszka Broda, Ewa Gil, Kamila Patyna), paznokci(Dorota Zawisza, Paulina Pastuszak) i z kosmetyki(Esthetic Institute, Broadway Beauty). Dbam by moja wiedza i umiejętności rosły tak samo jak i moich pracownic :)

Dowiedz się więcej

Anna Niemiec

Nasza stylistka paznokci z 12-letnim doświadczeniem w branży! Ania zajmuje się u nas całą oprawą dłoni i stóp, jak również liftingiem rzęs i henną i regulacją brwi. Z wykształcenia fizjoterapeutka ;) 
Ania szkoliła się m.in. pod okiem Pauliny Pastuszak, Doroty Zawiszy, Joanny Bandurskiej, uczestniczy w targach kosmetycznych i wielu innych warsztatach dotyczących stylizacji paznokci i podologii. 

Dowiedz się więcej

Paulina Kopiec

Nasza stylistka rzęs, najmłodsza zdobycz z dużą pasją :). W Matleena Beauty zajmuje się stylizacją brwi i rzęs: 1:1, lekkie objętości, lifting rzęs, henna i regulacja brwi a także depilacja twarzy woskiem. Szkolona przed instruktorów marek Secret Lashes, Posh Lasesz, Noble Lashes, Anastasie Tomusiak, Lycon Waxing.

Dowiedz się więcej

Aleksandra Żymełka

Ola od kilku lat zajmuje się kosmetyką, głownie z naciskiem na pielęgnację twarzy. Stale podnosi swoje umiejętności dzięki wielu szkoleniom, a w Matleena Visage Room jeszcze bardziej to rozwiniemy!
Zapraszamy do zapisów na zabiegi kosmetyczne, zarówno te pielęgnacyjne jak i estetyczne, jak również na opalanie natryskowe.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Krawczyk

Kolejna wizażystka w naszym salonie :). Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem m.in. Daniela Sobieśniewskiego, Eweliny Zych, Iryny Soroki, Aleksandry Kaj, no i oczywiście mnie samej :) Pracowała również 3 lata dla marki Lancome. W Matleena Beauty od początku 2018 roku. Kasia wykonuje u nas makijaże ślubne, okolicznościowe, opalanie natryskowe Fake Bake, jak również depilacje twarzy woskami Lycon.

Dowiedz się więcej

Dejzii Zając

W Matleena Beauty od początku 2017, technik usług kosmetycznych, wizażystka, stylistka rzęs i paznokci.

Dowiedz się więcej

Sabina Strączek

Nasza kolejna stylistka paznokci :) Sabinka jest kosmetyczką, ma wieloletnie doświadczenie w paznokciach, poparte wieloma szkoleniami. Bardzo lubi wykonywać zdobienia :) Dodatkowo zajmuje się u nas opalaniem natryskowym Fake Bake i depilacją twarzy i ciała woskami Lycon. 

Dowiedz się więcej

Nasz salon

Kilka zdjęć naszych wnętrz. Niebawem zmienimy lokalizację i zobaczycie już nasz nowy większy salon :)