Katowice, ul. Gawronów 6 (Osiedle Ptasie)
504 275 641
Matleena beauty katowice logo

Brwi i rzęsy Katowice

W naszym salonie zajmujemy się stylizacją rzęs i brwi.

Przedłużanie rzęs wykonujemy klasycznie metodą 1:1 jak i metodami objętościowymi. Rzęsy są dobierane w zależności od pożądanego przed klientkę efektu, rzęs naturalnych, budowy oka – możemy osiągnąć zarówno efekty bardzo naturalne jak i te bardziej spektakularne, możemy też wymodelować czy otworzyć nimi ładnie oko. Na początek przygody z rzęsami zdecydowanie polecamy metodę 1:1:) 
Przedłużanych rzęs nie maluje się tuszem do rzęs, świetnie sprawdzają się do codziennego noszenia co pozwoli nam na zaoszczędzenie kilku minut przed lustrem, lub też na śluby czy wakacje, gdzie potrzebujemy trwałego makijażu który nie rozmyje się pod wpływem wody czy upału. 
Rzęsy uzupełniamy średnio co 3-4 tygodnie jeśli chcemy je nosić na stałę, lub można poczekać aż same wypadną(ewentualnie je zdjąć). 
Rzęsy dobrze założone nie niszczą rzęs naturalnych! 

Poza przedłużaniem rzęs możemy jeszcze wykonać lifting rzęs(laminację), która jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które ze względu na uczulenia rzęs nie mogą ich nosić lub po prostu chcą zachować pełną naturalność. Jest to idealne rozwiązanie dla Pań, które mają proste i opadające rzęsy, z którymi tusz do rzęs sobie nie radzi. Zabieg ten uniesie i podkręci nasze rzęsy naturalne, otworzy oko, podkreśli urodę. 
Efekty utrzymują się 6-8 tygodni. Polecane jest wykonanie również henny rzęs jak i botoksu, który je dodatkowo odżywi i wzmocni. 

Poza stylizacją rzęs wykonujemy również stylizację brwi
Możliwa jest klasyczna regulacja brwi pęsetą, a także depilacja brwi woskiem Lycon, jak również:-stylizacja brwi farbką – posiadamy szeroką gamę farb: Thuya, Reflectocil, Oxygen O2, Elan, Bronsun, które dobieramy wg potrzeb włosa i pożądanych efektów przez klientkę
stylizacja brwi henną pudrową Brow Henna, to naturalna henna z wyciągu z lawsonii, pozwala nam uzyskać różnorodne efekty
Oba produkty dają trwały efekt na włosie (4-6 tyg) oraz podcień na skórze, który utrzymuje się od kilku do kilkunastu dni. 
Przy niesfornych włoskach zalecamy zabieglaminacji brwi, w którym najpierw kształtujemy włos by układał się w odpowiednim kierunku, następnie wykonujemy farbowanie i odżywiamy botoksem. Laminację wykonujemy na produktach In Lei.