Katowice, ul. Gawronów 6 (Osiedle Ptasie)
504 275 641
Matleena beauty katowice logo

Depilacja laserowa Katowice

W naszym salonie pozbywamy się niechcianego owłosienia twarzy i ciała dwoma metodami:
-klasyczna depilacja woskiem twardym i miękkim, która pozwoli Ci posiadać gładką skórę bez owłosienia przez okres ok 3-4 tygodni, depilacja woskiem pozwala na pozbycie się nawet najjaśniejszego i najdelikatniejszego meszku na twarzy i ciele
-trwała depilacja owłosienia laserem diodowym Medilase Pro (należy wykonać serię 4-8 zabiegów co 6-8 tygodni by pozbyć się trwale owłosienia, włos do zabiegu musi być ciemniejszy od skóry):
Medilase Pro to najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali 755nm 808nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Medilase Pro są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny system chłodzenia głowicy sprawia że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu trzech zakresów.

Obie formy depilacji przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, depilacja woskiem jest zabiegiem całorocznym, depilację laserową zdecydowanie zalecamy wykonywać w okresie jesienno-wiosennym, gdyż opalanie się jest przeciwskazaniem do zabiegu. 
Skonsultuj się z naszym kosmetologiem, która forma depilacji byłaby dla Ciebie najodpowiedniejsza.