Katowice, ul. Gawronów 6 (Osiedle Ptasie)
504 275 641
Matleena beauty katowice logo

Endermologia LPG i bandaże Arosha Katowice

Jeśli walczysz z cellulitem w dolnej partii ciała, lub po prostu chcesz, by Twoje ciało były piękne, gładkie i jędrne, zapraszamy na zabiegi endermologii czy z bandażami Arosha. 

Endermologia LPG to zabieg polegający na intensywnym masażu próżniowym całego ciała głowicą zasysającą, która stymuluje skórę w celu jej ujędrnienia i poprawy jakości, redukuje cellulit, lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, zmniejsza obrzęki limfatyczne. Zabieg wykonuje się “na sucho” w specjalnie opracowanym do tego zabiegu kostiumie, który musisz u nas zakupić przed pierwszym zabiegiem.  Zaleca się 6-10 zabiegów 2 razy w tygodniu. 

Zabieg z bandażami Arosha to zabieg, który polega początkowo na suchym szczotkowaniu(peeling) dolnej partii ciała, wmasowaniu preparatu kwasowego w skórę, a następnie owinięciu ciała specjalnie zaprojektowanymi bawełnianymi bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami – bandaże dobieramy odpowiednio do problemu, możemy działac wyszczuplająco, antycellulitowo, drenująco. Końcowym etapem zabiegu jest wmasowanie w skórę kremu, odpowiednio dobranego do problemu. 
Zabiegi wykonuje się dwa razy w tygodniu, seria to 4-8 zabiegów. Zabieg też sprawdzi się idealnie okazjonalnie przed ważnym wyjściem czy urlopem, by Twoje nogi były idealnie gładkie i zadbane.