STYLIZACJA RZĘS I BRWI

W naszym salonie zajmujemy się stylizacją rzęs i brwi.

Przedłużanie rzęs wykonujemy klasycznie metodą 1:1 jak i metodami objętościowymi. Rzęsy są dobierane w zależności od pożądanego przed klientkę efektu, rzęs naturalnych, budowy oka - możemy osiągnąć zarówno efekty bardzo naturalne jak i te bardziej spektakularne, możemy też wymodelować czy otworzyć nimi ładnie oko. Na początek przygody z rzęsami zdecydowanie polecamy metodę 1:1:) 
Przedłużanych rzęs nie maluje się tuszem do rzęs, świetnie sprawdzają się do codziennego noszenia co pozwoli nam na zaoszczędzenie kilku minut przed lusterem, lub też na śluby czy wakacje, gdzie potrzebujemy trwałego makijażu który nie rozmyje się pod wpływem wody czy upału. 
Rzęsy uzupełniamy średnio co 3-4 tygodnie jeśli chcemy je nosic na stałę, lub można poczekać aż same wypadną(ewentualnie je zdjąć). 
Rzęsy dobrze założone nie niszczą rzęs naturalnych! 

Poza przedłużaniem rzęs możemy jeszcze wykonać lifting rzęs(laminację), która jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które ze względu na uczulenia rzęs nie mogą ich nosić lub po prostu chcą zachować pełną naturalność. Jest to idealne rozwiązanie dla Pań, które mają proste i opadające rzęsy, z którymi tusz do rzęs sobie nie radzi. Zabieg ten uniesie i podkręci nasze rzęsy naturalne, otworzy oko, podkreśli urodę. 
Efekty utrzymują się 6-8 tygodni. Polecane jest wykonanie również henny rzęs jak i botoksu, który je dodatkowo odżywi i wzmocni. 

Poza stylizacją rzęs wykonujemy również stylizację brwi. 
Możliwa jest klasyczna regulacja brwi pęsetą, a także depilacja brwi woskiem Lycon, następnie możliwe jest farbowanie brwi farbami Reflectocil lub henną pudrową Brow Henna, która daje mocniejsze i trwalsze efekty(na włoskach do 6 tyg, na skórze od kilku dni do 2 tygodni; to henna w pełni naturalna i bezpieczna).
Przy niesfornych włoskach zalecamy zabieg laminacji brwi, w którym najpierw kształtujemy włos by układał się w odpowiednim kierunku, następnie wykonujemy hennę i odżywiamy botoksem.