O nas

MATLEENA BEAUTY

Swoją markę tworzę od 2008 roku. Poznaj zespół, który na przestrzeni tych lat wspólnie działa w naszych dwóch salonach!

Nasz zespół

Naszych pracowników, poza doskonałymi kwalifikacjami, łączy coś jeszcze - wielka pasja do wykonywania usług, w których się specjalizują. Właśnie ona złączyła nasze drogi i to nią chcemy się z Wami dzielić. Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć nasze prace.

Magdalena Pietrzak

MATLEENA

Właścicielka Matleena Beauty.
W zawodzie od 2008 roku, mistrz wizażu i stylizacji, linergistka, technik usług kosmetycznych. Jako jedyna w salonie wykonuję pełny wachlarz usług jaki jest dostępny w Matleena Beauty,  jednak obecnie zdecydowanie z naciskiem na makijaż permanentny, jego usuwanie, wypełnianie kwasem hialuronowym i makijaże okolicznościowe, pozostawiając pozostałe usługi swoim asystentkom :) 
Z makijażu permanentnego szkoliłam się m.in. u Aleksandry Wąsik, Katarzyny Pawłowskiej, Żanety Stanisławskiej, Oksany Martynenko, Joanny Ogrodnik, Weroniki Kachel, Ałły Budagarinej i wielu innych.  
Bywam na wszelkich targach kosmetycznych, sympozjach odnośnie makijażu permanentnego i medycyny estetycznej, różnych szkoleniach z makijażu (Daniel Sobieśniewski, Agnieszka Broda, Ewa Gil, Kamila Patyna), paznokci (Dorota Zawisza, Paulina Pastuszak) i z kosmetyki (Esthetic Institute, Broadway Beauty). Dbam by moja wiedza i umiejętności rosły tak samo jak i moich pracownic :)
Od lutego 2021 trener makijażu permanentnego Maderm Academy.

Dowiedz się więcej

Angelika Kozakiewicz

Manager Matleena Beauty, dba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik w obu salonach :) 

Dowiedz się więcej

Kasia Chmiel

Nasza recepcjonistka! Kasia razem z Angeliką i Magdą zajmuje się Waszymi zapisami i dokłada wszelkich starań by w salonie wszystko było w jak najlepszym porządku! Od 2021 zajmuje się również wykonywaniem masażu Kobido.

Dowiedz się więcej

Martyna Nowak

Martyna z pasji zajmuje się wizażem, a także stylizacją brwi i rzęs, stale podnosząc swoje kwalifikacje w naszym salonie. 

Dowiedz się więcej

Kasia Krawczyk

Nasza wizażystka oraz stylistka rzęs i brwi. Swoje makijażowe umiejętności doskonaliła pod okiem m.in. Daniela Sobieśniewskiego, Eweliny Zych, Iryny Soroki, Aleksandry Kaj, no i oczywiście mnie samej :) W Matleena Beauty od początku 2018 roku. Kasia poza makijażami, stylizacją brwi i rzęs, wykonuje również u nas w salonie opalanie natryskowe Mine Tan, jak również depilacje twarzy woskami Lycon. 

Dowiedz się więcej

Karolina Augustyn

Karolina jest przesympatyczną i przezdolną dziewczyną, bo stylizacji rzęs nauczyła się sama. Teraz w naszym salonie doskonali swoje umiejętności pod moim okiem i pogłębia wiedzę u różnych szkoleniowców. Wykonuje różne stylizacje klasyczne i objętościowe, lifting rzęs, zajmuje się również stylizacją brwi.

Dowiedz się więcej

Dagmara Słomska

Dagmara w naszym salonie zajmuje się stylizacją rzęs i brwi. 

Dowiedz się więcej

Błażej Krenzel

Błażej w naszym salonie specjalizuje się w stylizacji rzęs wszelkimi metodami, cechuje go w tej dziedzinie ogromna dokładność. Dodatkowo wykonuje pozostałe zabiegi na rzęsach i brwiach - hennę, regulację, laminację rzęs i brwi. Od 2020 roku zajmuje się też makijażem permanentnym. 

Dowiedz się więcej

Karolina Szromek

Karolina jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem, zajmuje się w naszym salonie zabiegami na twarz i ciało.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Peteja

Kasia jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł kosmetologa uzyskała już w 2013 roku. 
W naszym salonie zajmuje się wszelkimi zabiegami z pielęgnacji twarzy i ciała, ze szczególnym naciskiem na urządzenia kosmetyczne. Wykonuje rownież pedicure i zajmuje się stylizacją paznokci.

Dowiedz się więcej

Martyna Chrobot

Martyna to nasza stylistka paznokci, cechuje ją zdecydowanie szybkie tempo wykonania usługi i niezwykła precyzyjność. Zajmuje się również pielęgnacja stóp. 

Dowiedz się więcej

Patrycja Czaplicka

Stylistka paznokci, pedicurzystka, kosmetyczka. Przyjmuje klientki w naszym salonie na Barbary 13.

Dowiedz się więcej

Daria Hennig

Paznokcie są jej ogromną pasją, wykonuje manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, a także pedicure.

Dowiedz się więcej

Magda Niemczynowicz

Magda zajmuje się w naszych salonach manicure hybrydowym i żelowym. 

Dowiedz się więcej

Kasia Lubecka

Kasia już od 10 lat pracuje w naszym drugim salonie Matleena Beauty Cudni. Z wykształcenia kosmetolog. W naszym salonie zajmuje się nie tylko pielęgnacją ciała i twarzy, ale jest też przede wszystkim ogromną pasjonatką masaży. 

Dowiedz się więcej

Monika K.

CZARNA RÓŻA ART

Monika od lat zawodowo i z pasji zajmuje się stylizacją fryzur, jej specjalizacją są fryzury ślubne, ale z wszelkimi innymi okolicznościami również sobie dobrze radzi, jak również z fryzurami high fashion do sesji zdjęciowcych. Możecie w naszym salonie przy okazji jednej wizyty wykonać makijaż i fryzurę :)

Dowiedz się więcej

Nasz salon

Kilka zdjęć naszych wnętrz, salon na Gawronów 6 to aż 276m2 dla Was, a nasz drugi salon na Barbary 13 to przytulne 110 m2 powierzchni.