O nas

MATLEENA BEAUTY

To mój salon, będacy drugim ukochanym dzieckiem (zaraz po mojej córce). Tworzę go krok po kroku z ogromnym zaangażowaniem już 12 lat.

Nasz zespół

Naszych pracowników, poza doskonałymi kwalifikacjami, łączy coś jeszcze - wielka pasja do wykonywania usług, w których się specjalizują. Właśnie ona złączyła nasze drogi i to nią chcemy się z Wami dzielić. Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć nasze prace.

Magdalena Pietrzak

MATLEENA

Właścicielka Matleena Beauty.
W zawodzie od 2008 roku, mistrz wizażu i stylizacji, linergista, technik usług kosmetycznych. Jako jedyna w salonie wykonuję pełny wachlarz usług jaki jest dostępny w Matleena Beauty,  jednak obecnie zdecydowanie z naciskiem na makijaż permanentny, jego usuwanie, wypełnianie kwasem hialuronowym i makijaże okolicznościowe, pozostawiając pozostałe usługi swoim asystentkom :) 
Z makijażu permanentnego szkoliłam się m.in. u Aleksandry Wąsik, Katarzyny Pawłowskiej, Żanety Stanisławskiej, Oksany Martynenko, Joanny Ogrodnik, Weroniki Kachel, Ałły Budagarinej i wielu innych.  
Bywam na wszelkich targach kosmetycznych, sympozjach odnośnie makijażu permanentnego i medycyny estetycznej, różnych szkoleniach z makijażu (Daniel Sobieśniewski, Agnieszka Broda, Ewa Gil, Kamila Patyna), paznokci (Dorota Zawisza, Paulina Pastuszak) i z kosmetyki (Esthetic Institute, Broadway Beauty). Dbam by moja wiedza i umiejętności rosły tak samo jak i moich pracownic :)

Dowiedz się więcej

Angelika Kozakiewicz

Nasza przesympatyczna recepcjonistka, która dba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik :) 

Dowiedz się więcej

Kasia Chmiel

Kolejna nasza recepcjonistka! Kasia razem z Angeliką zajmuje się Waszymi zapisami i dokłada wszelkich starań by w salonie wszystko było w jak najlepszym porządku! Dodatkow jest z wykształcenia dietetykiem, ma już 8-letnie doświadczenie w pracy w tym zawodzie. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zasięgnąć jej pomocy w celu zmiany diety(redukcja, masa, dieta ze względu na problemy zdrowotne etc) to zapraszamy do kontaktu! 

Dowiedz się więcej

Kasia Krawczyk

Nasza wizażystka oraz stylistka rzęs i brwi. Swoje makijażowe umiejętności doskonaliła pod okiem m.in. Daniela Sobieśniewskiego, Eweliny Zych, Iryny Soroki, Aleksandry Kaj, no i oczywiście mnie samej :) W Matleena Beauty od początku 2018 roku. Kasia poza makijażami, stylizacją brwi i rzęs, wykonuje również u nas w salonie opalanie natryskowe Fake Bake, jak również depilacje twarzy woskami Lycon. Od kilku lat związana  z marką Lancome.

Dowiedz się więcej

Karolina Augustyn

Karolina jest przesympatyczną i przezdolną dziewczyną, bo stylizacji rzęs nauczyła się sama. Teraz w naszym salonie doskonali swoje umiejętności pod moim okiem i pogłębia wiedzę u różnych szkoleniowców. Wykonuje różne stylizacje klasyczne i objętościowe, lifting rzęs, a od początku roku również zajmuje się stylizacją brwi.

Dowiedz się więcej

Błażej Krenzel

Błażej w naszym salonie specjalizuje się w stylizacji rzęs wszelkimi metodami, cechuje go w tej dziedzinie ogromna dokładność. Dodatkowo wykonuje pozostałe zabiegi na rzęsach i brwiach - hennę, regulację, laminację rzęs i brwi.

Dowiedz się więcej

Ola Żymełka

Ola od kilku lat zajmuje się kosmetyką, głównie z naciskiem na pielęgnację twarzy. Stale podnosi swoje umiejętności dzięki wielu szkoleniom, a w Matleena Beauty jeszcze bardziej to rozwijamy!
Zapraszamy do zapisów na zabiegi kosmetyczne, zarówno te pielęgnacyjne jak i estetyczne, karboksyterapię, opalanie natryskowe. Ola w naszym salonie zajmuje się również zabiegami z zakresu podologii.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Peteja

Kasia jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł kosmetologa uzyskała już w 2013 roku. 
W naszym salonie zajmuje się wszelkimi zabiegami z pielęgnacji twarzy i ciała, ze szczególnym naciskiem na urządzenia kosmetyczne. Wykonuje rownież pedicure i zajmuje się stylizacją paznokci.

Dowiedz się więcej

Dawid Goławski

Dawid jest ratownikiem medycznym. W naszym salonie dba o urodę naszych klientek ostrzykując osoczem i fibryną bogatopłytkową. Obecnie zdobywa też doświadczenie w ostrzykiwaniu toksyną botulinową, którą również wykonuje w naszym salonie.

Dowiedz się więcej

Martyna Chrobot

Martynę cechuje zdecydowanie szybkie tempo wykonania usługi i niezwykła precyzyjność  Poza paznokciami i pedicure Martyna wykonuje u nas stylizację brwi. 

Dowiedz się więcej

Monika K.

CZARNA RÓŻA ART

Monika od lat zawodowo i z pasji zajmuje się stylizacją fryzur, jej specjalizacją są fryzury ślubne, ale z wszelkimi innymi okolicznościami również sobie dobrze radzi, jak również z fryzurami high fashion do sesji zdjęciowcych. Możecie w naszym salonie przy okazji jednej wizyty wykonać makijaż i fryzurę :)

Dowiedz się więcej

Nasz salon

Kilka zdjęć naszych wnętrz, 200 m2 dla Was!