Katowice, ul. Gawronów 6 (Osiedle Ptasie)
504 275 641
Katowice, ul. Barbary 13
796 192 608
Matleena beauty katowice logo

O nas

Matleena Beauty
Swoją markę tworzę od 2008 roku. Poznaj wspaniałych ludzi, dzięki którym, nasz wspólny rozwój zawodowy i upiększanie kobiet (i nie tylko kobiet) stał się głównym celem do realizacji.
Zapraszamy do galerii zdjęć gdzie możecie zobaczyć nasze prace. 

Nasz zespół

aa241789046072bc58ced114.75632088
more arrow
Magdalena
Pietrzak
MATLEENA
Właścicielka Matleena Beauty.
W zawodzie od 2008 roku, mistrz wizażu i stylizacji, linergistka, technik usług kosmetycznych. Jako jedyna w salonie wykonuję pełny wachlarz usług jaki jest dostępny w Matleena Beauty, jednak obecnie zdecydowanie z naciskiem na makijaż permanentny, jego usuwanie, wypełnianie kwasem hialuronowym i makijaże okolicznościowe, pozostawiając pozostałe usługi swoim współpracownikom :) 

 Dbam by moja wiedza i umiejętności rosły tak samo jak i moich pracowników, na przestrzeni tych wielu lat odbyłam kilkadziesiąt szkoleń z wszystkich gałęzi branży beauty :) 

Od lutego 2021 trener makijażu permanentnego Maderm Academy.
Od października 2022 studentka pielęgniarstwa. 

more arrow
Angelika Kozakiewicz
Manager Matleena Beauty, dba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik w obu salonach :)
more arrow
Kasia Chmiel
Nasza recepcjonistka i masażystka w jednym! W naszym salonie Kasia już jest od kilku lat, od 2021 roku jej wielką pasją jest masaż, specjalizuje się w masażach twarzy, m.in. kobido, jak również obecnie kończy dwuletnią szkołę masażu by zająć się Tobą kompleksowo!
more arrow
Klaudia Stefańska
Nasza przesympatyczna recepcjonistka, którą głównie możecie spotkać w naszej lokalizacji na Barbary 13.
more arrow
Martyna Nowak
Wizażystka, stylistka rzęs i brwi. Martyna działa z ogromnej pasji i stale podnosi swoje kwalifikacje. Martyna działa głównie w naszym salonie na Barbary 13.
more arrow
Kasia Krawczyk
Nasza wizażystka oraz stylistka rzęs i brwi. Swoje makijażowe umiejętności doskonaliła pod okiem m.in. Daniela Sobieśniewskiego, Eweliny Zych, Iryny Soroki, Aleksandry Kaj, no i oczywiście mnie samej :) W Matleena Beauty od początku 2018 roku. Kasia poza makijażami, stylizacją brwi i rzęs, wykonuje również u nas w salonie opalanie natryskowe Mine Tan, jak również depilacje twarzy woskami Lycon.
more arrow
Karolina Augustyn
Karolina jest przesympatyczną i przezdolną dziewczyną, bo stylizacji rzęs nauczyła się sama. Teraz w naszym salonie doskonali swoje umiejętności pod moim okiem i pogłębia wiedzę u różnych szkoleniowców. Wykonuje różne stylizacje klasyczne i objętościowe, lifting rzęs, zajmuje się również stylizacją brwi.
more arrow
Błażej Krenzel
Błażej w naszym salonie specjalizuje się w stylizacji rzęs wszelkimi metodami, cechuje go w tej dziedzinie ogromna dokładność. Dodatkowo wykonuje pozostałe zabiegi na rzęsach i brwiach - hennę, regulację, laminację rzęs i brwi. Od 2020 roku zajmuje się też makijażem permanentnym.
more arrow
Dagmara Słomska
W naszym salonie zajmuje się głównie stylizacją rzęs i brwi. Od 2022 roku swoją wiedzę i umiejętności poszerza na studiach z kosmetologii.
more arrow
Karolina Szromek
Licencjonowany kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem w pracy, obecnie po dłuższej przerwie spowodowanej pracą w zawodzie, Karolina poszerza swoją wiedzę i umiejętności na studiach magisterskich.
more arrow
Katarzyna Peteja
Kasia jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł kosmetologa uzyskała już w 2013 roku. W naszym salonie zajmuje się wszelkimi zabiegami z pielęgnacji twarzy i ciała, ze szczególnym naciskiem na urządzenia kosmetyczne. Wykonuje rownież pedicure i zajmuje się stylizacją paznokci.
more arrow
Martyna Chrobot
Stylistka paznokci z ogromnym doświadczeniem i świetnym tempem pracy, w salonie Matleena Beauty już od kilku lat.
more arrow
Daria Hennig
Stylistka paznokci i pedicurzystka, która w naszym salonie obecnie ma najdłuższy staż. Do stylizacji paznokci podchodzi z wielkim sercem i cały czas walczy o swój rozwój.
more arrow
Magda Niemczynowicz
Jedna z naszych najmłodszych stylistek paznokci, dla której praca to przede wszystkim pasja. Madzia rozwija się w naszym salonie w zawrotnym tempie.
more arrow
Patrycja Czaplicka
Kosmetyczka, stylistka brwi i paznokci, pedicurzystka, szczególnie zwracająca uwagę na bezpieczeństwo pracy - obecnie słuchaczka na kierunku Technik Sterylizacji. Patrycja działa głównie w naszym salonie na Barbary 13.
more arrow
Kasia Lubecka
Licencjonowany kosmetolog z ogromnym doświadczeniem, bo w pracy zawodowej jest już ponad 10 lat. Poza pielęgnacją twarzy uwielbia wykonywać masaże i inne zabiegi na ciało, a także pedicure. Kasię znajdziecie głównie w salonie na Barbary 13.
more arrow
Hanna Odyntsova
Hanna jest w naszym salonie od marca 2022 roku, kiedy to do Polski trafiła z powodu wojny na Ukrainie. Jest świetnym specjalistą w zakresie masaży ciała, rehabilitacji. Praca z ciałem to jej pasja.

Nasz salon

Kilka zdjęć naszych wnętrz, salon na Gawronów 6 to aż 276m2 dla Was, a nasz drugi salon na Barbary 13 to przytulne 110 m2 powierzchni.