Katowice, ul. Gawronów 6 (Osiedle Ptasie)
504 275 641
Matleena beauty katowice logo

O nas

Matleena Beauty
Swoją markę tworzę od 2008 roku. Poznaj wspaniałych ludzi, dzięki którym, nasz wspólny rozwój zawodowy i upiększanie kobiet (i nie tylko kobiet) stał się głównym celem do realizacji.
Zapraszamy do galerii zdjęć gdzie możecie zobaczyć nasze prace. 

Nasz zespół

aa241789046072bc58ced114.75632088
more arrow
Magdalena
Pietrzak
MATLEENA
Właścicielka Matleena Beauty.
W zawodzie od 2008 roku, mistrz wizażu i stylizacji, linergistka, technik usług kosmetycznych. Jako jedyna w salonie wykonuję pełny wachlarz usług jaki jest dostępny w Matleena Beauty, jednak obecnie zdecydowanie z naciskiem na makijaż permanentny, jego usuwanie, wypełnianie kwasem hialuronowym i makijaże okolicznościowe, pozostawiając pozostałe usługi swoim współpracownikom :) 

 Dbam by moja wiedza i umiejętności rosły tak samo jak i moich pracowników, na przestrzeni tych wielu lat odbyłam kilkadziesiąt szkoleń z wszystkich gałęzi branży beauty :) 

Od lutego 2021 trener makijażu permanentnego Maderm Academy.
Od października 2022 studentka pielęgniarstwa. 

more arrow
ANGELIKA
Manager Matleena Beauty - kiedy właścicielka salonu wykonuje usługi swoim klientkom, to właśnie Angelika dba o to by wszystko było dopięte na ostatni guzik.
more arrow
KINGA
Nasza przesympatyczna recepcjonistka, która również ukończyła studia licencjackie z kosmetologii i zajmuje się częścią zabiegów kosmetycznych w naszym salonie.
more arrow
KASIA L.
Licencjonowany kosmetolog z ogromnym doświadczeniem, bo w pracy zawodowej jest już ponad 10 lat. Poza pielęgnacją twarzy uwielbia wykonywać masaże i inne zabiegi na ciało, a także pedicure.
more arrow
KASIA P.
Kasia jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł kosmetologa uzyskała już w 2013 roku. W naszym salonie zajmuje się wszelkimi zabiegami z pielęgnacji twarzy i ciała, ze szczególnym naciskiem na urządzenia kosmetyczne. Wykonuje rownież pedicure i zajmuje się stylizacją paznokci.
more arrow
NADIA
Kosmetolog, wizażystka, podolog. Stopy to jej niezwykła pasja więc w naszym salonie zajmuje się głównie terapiami stóp dotyczącymi różnych problemów stóp (wrastające paznokcie, odciski, modzele, brodawki i inne).
more arrow
KASIA KRAWCZYK
Nasza wizażystka oraz stylistka rzęs i brwi. Swoje makijażowe umiejętności doskonaliła pod okiem m.in. Daniela Sobieśniewskiego, Eweliny Zych, Iryny Soroki, Aleksandry Kaj, no i oczywiście mnie samej :) W Matleena Beauty od początku 2018 roku. Kasia poza makijażami, stylizacją brwi i rzęs, wykonuje również u nas w salonie opalanie natryskowe Mine Tan, jak również depilacje twarzy woskami Lycon. Od 2023 roku zajmuje się również makijażem permanentnym brwi.
more arrow
MARTYNA N.
Wizażystka, stylistka rzęs i brwi. Martyna działa z ogromnej pasji i stale podnosi swoje kwalifikacje.
more arrow
KAROLINA A.
Karolina jest przesympatyczną i przezdolną dziewczyną, bo stylizacji rzęs nauczyła się sama. Teraz w naszym salonie doskonali swoje umiejętności pod moim okiem i pogłębia wiedzę u różnych szkoleniowców. Wykonuje różne stylizacje klasyczne i objętościowe, lifting rzęs, zajmuje się również stylizacją brwi.
more arrow
DAGMARA
W naszym salonie zajmuje się głównie stylizacją rzęs i brwi. Od 2022 roku swoją wiedzę i umiejętności poszerza na studiach z kosmetologii.
more arrow
WIKTORIA
Stylistka brwi i rzęs, która w swoim życiu pasję do upiększania kobiet łączy ze studiami z kryminologii.
more arrow
KASIA CH.
W Matleena Beauty od 2021. Technik masażysta, specjalizuje się w manualnych terapiach twarzy takich jak masaż kobido, masaż transbukalny oraz masaż kamieniem gua sha. Kasia wykonuje również masaże klasyczne, lecznicze oraz relaksacyjne całego ciała, w szczególności lubi wykonywać hawajski masaż lomi lomi. Stale podnosi swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w różnych szkoleniach.
more arrow
MARTYNA CH.
Stylistka paznokci z ogromnym doświadczeniem i świetnym tempem pracy, w salonie Matleena Beauty już od kilku lat.
more arrow
MAGDA N.
Jedna z naszych najmłodszych stylistek paznokci, dla której praca to przede wszystkim pasja. Madzia rozwija się w naszym salonie w zawrotnym tempie.
more arrow
PATRYCJA
Kosmetyczka, stylistka brwi i paznokci, pedicurzystka, szczególnie zwracająca uwagę na bezpieczeństwo pracy - słuchaczka na kierunku Technik Sterylizacji.
more arrow
AGNIESZKA
Doświadczona stylistka paznokci, którą cechuje dbałość o każdy szczegół w stylizacji paznokci. W Matleena Beauty od początku 2024 roku.
more arrow
MAGDA B.
Stylistka paznokci, która widzę i umiejętności w zawodzie od samego początku nabywa w naszym salonie (również na szkoleniach zewnętrznych).
more arrow
EMILIA
Kolejna nasza stylistka paznokci.
more arrow
IRMINA
Marzeniem Irminy była stylizacja rzęs - to marzenie spełnia u nas w salonie od samego początku tutaj rozwijając swoje umiejętności.
more arrow
OLA
Kolejna nasza recepcjonistka.

Nasz salon

Kilka zdjęć naszych wnętrz, salon na Gawronów 6 to aż 276m2 dla Was, a nasz drugi salon na Barbary 13 to przytulne 110 m2 powierzchni.