Katowice, ul. Gawronów 6 (Osiedle Ptasie)
504 275 641
Matleena beauty katowice logo

Usuwanie makijażu permanentnego Katowice

W naszym salonie istnieją dwie metody usuwania makijażu permanentnego i tatuażu, usuwanie laserem Q-switch oraz nielaserowe usuwanie makijażu permanentnego preparatami Pigment Off i Remover PMU. 
Laser Q-switch świetnie sobie radzi z wszelkimi odcieniami szarości czerni i niebieskiego, jak również z odcieniami czerwieni. Zabieg jest bardzo szybki(ok 5 minut), nie pozostawia ran i większych śladów. Czasami wystarczy jeden zabieg by móc naprawić zły makijaż permanentny, czasami niestety trzeba wykonać kilka zabiegów, w odstępie co 6 tygodni. Pigment zostaje w skórze rozbity na mniejsze cząsteczki. Jest to najskuteczniejsza metoda usuwania makijażu permanentnego czy tatuażu. 
*możemy usuwać laserem również kreski permanentne, dla bezpieczeństwa zabiegu używamy do tego tytanowch nakładek na gałki oczne;
Pigment off to alkaliczny preparat, który podobnie jak Remover PMU wprowadza się maszyną do makijazu permanentnego w miejsce makijażu, poprzez otwarcie naskórka i wprowadzenie preparatu ma za zadanie wyciągnąć pigment na zewnątrz skóry; zabieg jest dość krótki ale gojenie jest dość długie, zabiegi wykonuje się w bardzo duzych odstępach. Usuwa wszystkie kolory. Polecane dla osób, które mają przeciwskazania do lasera lub kolor jest taki, że laser sobie z nim nie poradzi. 
Remover PMU – naturalny preparat oparty na soli morskiej,  bardzo łagodny dla skóry ale też dla pigmentu, efekty bardzo delikatne, zabiegów przeważnie trzeba wykonać więcej, ale można je wykonywać raz w miesiącu.